ROTA wheels logo
ROTA drift championship
 Pradinis ROTA   Naujienos ROTA   ROTA katalogas ROTA   Automobilių galerija ROTA   Apie ROTA ROTA   Susisiek su ROTA
Kodėl ROTA
Trumpai apie tai, ką turėtų žinoti ROTA pirkėjas
ROTA ratlankius gaminanti kompanija Philippine Aluminum Wheels, Inc. (PAWI) įsikūrė ir pradėjo savo veiklą 1976 metais. Per daugiau nei 30 metų PAWI įgyta patirtis, specializacija ir orientacija į kokybę, leido ištobulinti gamybą ir gaminių kokybės pripažinimą iki aukščiausio lygio.

Nuo įkūrimo PAWI gamino gamyklinius ratlankius Chrysler-Mitsubishi automobiliams, skirtiems Filipinų rinkai. 1983 m. PAWI naujoje gamybos linijoje pradėjo taikyti naują Japonišką technologiją. 1988 PAWI ištobulino naują ratlankių kietinimo kaitinant technologiją ir gaminiai tapo dar lengvesni bei atsparesni. Pradėti gaminti ratlankiai Toyota ir Daihatsu automobiliams gaminamiems Azijos rinkai. Nuolat investuojama į naujovišką ratlankių dizainą, cheminę medžiagų analizę, dažų parinkimą, paruošimą dažymui ir dažymą.

Dabar PAWI gamina ir tiekia gamyklinius ratlankius Chrysler-Mitsubishi, Ford, Isuzu, Mercedes-Benz, Opel ir VW automobilių gamykloms visame pasaulyje.

ROTA ratlankių linija orientuota sportiniams automobiliams bei norintiems skoningai pakeisti savo automobilio išvaizdą, parenkant tinkantį ratlankio dydžio, dizaino ir spalvos derinį.

ROTA ratlankius automobilių sporte naudoja daugybė lenktynininkų, įskaitant ir tokias tarptautines drift'o žvaigždes kaip Phil Morrison (2006 UK Driftworks lenktynių čempionato nugalėtojas), Tom Hoppe (2004/5 m. STX čempionato nugalėtojas) ir daug kitų lenktynininkų bei kompanijų.

Pažiūrėkite kaip gali atrodyti Jūsų automobilis su ROTA ratlankiais galerijoje.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /home/dinovus/public_html/rota.lt/include/db.php:4 Stack trace: #0 /home/dinovus/public_html/rota.lt/ajax/sforma.php(5): require_once() #1 /home/dinovus/public_html/rota.lt/template.php(224): include_once('/home/dinovus/p...') #2 /home/dinovus/public_html/rota.lt/kodel.php(4): include('/home/dinovus/p...') #3 {main} thrown in /home/dinovus/public_html/rota.lt/include/db.php on line 4